معرفی برند

معرفی برند جی بی ال (JBL)

JBL

جی بی ال توسط James Bullough Lansing در نورتریج، کالیفرنیا در سال 1946 تأسیس شد. این شرکت به عنوان یک تعمیرگاه رادیو شروع به کار کرد، اما به زودی شروع به تولید تجهیزات صوتی خود کرد. در دهه 1950، JBL پیشگام در توسعه بلندگوها شد. محصولات این شرکت توسط برخی از بزرگ‌ترین نام‌ها در صنعت موسیقی از جمله فرانک سیناترا، جری لوئیس و بیتلز استفاده می‌شد.

در دهه 1960، جی بی ال خط تولید خود را گسترش داد و شامل سیستم های استریو خانگی و بلندگوهای خودرو شد. این شرکت همچنین کار بر روی تحقیق و توسعه فناوری های صوتی جدید را آغاز کرد. در سال 1969، JBL اولین ساب ووفر خانگی مصرفی جهان، مدل HLS-6200 را عرضه کرد. به دنبال آن چندین محصول پیشگامانه دیگر مانند اولین سیستم صدای فراگیر بی سیم و اولین بلندگوی مانیتور استودیویی دارای گواهی THX عرضه شد.

امروزه JBL تولید کننده پیشرو تجهیزات صوتی با کیفیت بالا برای مصرف کنندگان و حرفه ای ها است. محصولات این شرکت در کاربردهای مختلفی از جمله کنسرت های موسیقی زنده، فیلم، نمایش های تلویزیونی و بازی های ویدئویی استفاده می‌شود. JBL همچنین ارائه دهنده راه حل های حرفه ای تقویت صدا برای مکان های مختلف از جمله استادیوم ها، ورزشگاه ها، رستوران ها و هتل ها است.

برند جی بی ال

JBL یکی از زیرمجموعه های صنایع بین المللی هارمن است و محصولات آن در بسیاری از کشورهای جهان به فروش می‌رسد. JBL دارای طیف گسترده ای از بلندگوها است که برای کاربردهای متنوع و بودجه های مختلف مناسب است. این شرکت همچنین تعدادی لوازم جانبی مانند پایه بلندگو، پایه بلندگو و جعبه ساب ووفر را ارائه می‌دهد.

مطلب پیشنهادی:  معرفی برند اسنوا (Snowa)

JBL طیف گسترده ای از محصولات صوتی خودرو از جمله هد یونیت ها، بلندگوها، آمپلی فایرها و ساب ووفرها را ارائه می‌دهد. محصولات صوتی خودرو JBL به گونه ای طراحی شده اند که کیفیت و دوام صدای عالی را ارائه دهند. واحدهای مرکزی این شرکت ویژگی‌های مختلفی مانند اتصال بلوتوث، تماس بدون دست، کنترل صوتی، ناوبری داخلی GPS و سازگاری رادیویی ماهواره‌ای SiriusXM را ارائه می‌دهند.

سیستم های سینمای خانگی JBL یک تجربه شنیداری همه جانبه با باس قدرتمند و بلندی های دقیق ارائه می‌دهند. این شرکت انواع سیستم های سینمای خانگی را ارائه می‌دهد که شامل همه چیز از تنظیمات ساده 2.1 کاناله تا سیستم های صدای فراگیر 7.1 کاناله است. JBL همچنین تعدادی راه حل بی سیم سینمای خانگی را ارائه می‌دهد که به شما امکان می‌دهد صدا را به صورت بی سیم از تلویزیون خود به بلندگوهای خود پخش کنید.

محصولات JBL

JBL بیش از 70 سال است که یک نام قابل اعتماد در زمینه صدا بوده است. JBL از آغاز ساده خود در روزهای اولیه رادیو تا موقعیت فعلی خود به عنوان یک رهبر جهانی در فناوری صوتی، همیشه در خط مقدم نوآوری بوده است. امروزه JBL یکی از زیرمجموعه های Harmon, Inc. است و طیف وسیعی از محصولات را هم برای مصرف کنندگان و هم برای حرفه ای ها ارائه می‌دهد.

محصولات مصرفی JBL شامل همه چیز از هدفون و بلندگو گرفته تا سیستم های صوتی خودرو و سینمای خانگی است. محصولات حرفه ای JBL توسط نوازندگان، مهندسان صدا و دیگر متخصصان صدا در سراسر جهان استفاده می‌شود. چه به دنبال صدای باکیفیت برای خانه یا استودیو خود باشید، چه برای کنسرت یا رویداد بعدی خود به تجهیزات مقاوم و قابل اعتمادی نیاز دارید، JBL خواسته های شما را برآورده می‌کند. برخی از محبوب ترین محصولات JBL عبارتند از: سیستم EON ONE PA، بلندگوی قابل حمل PA PRX812W و سیستم بلندگوی آرایه خطی VRX932LAاست. مهم نیست که نیازهای صوتی شما چیست، JBL محصولی دارد که کیفیت و عملکرد عالی صدا را ارائه می‌دهد.

مطلب پیشنهادی:  معرفی بهترین ماشین‌ اصلاح جیمی ؛ برند جیمی خوبه؟

 

نوشته های مشابه

‫3 دیدگاه ها

 1. Ӏt’s a great bingo game. It ϳust ѕometimes tɑkes forever јust to wait f᧐r the game tο start loading.
  They offer ɑ tonn of bonus daubs tһat yoᥙ
  don’t hаve to pay foг during the game. It is plenty of time betweеn calles to review ʏouг
  cards. І love it. I did not, bսt yߋu cɑn join a
  gdoup aand play ѡith otһers & get extra gifts fгom them.
  I get text durіng the game and it stops for mе. It’s ɑ wonderful game ѕet սp
  for me.

 2. The games are diverse and іnteresting. Thhe odds are usᥙally sufficient
  to inspire players. Reɑlly like that I am
  able to Ьe able to play my game at my personal pace ɑnd
  decide ᴡhat amߋunt to wager. Plᥙs the gamess arе ffun ɑnd tһе scenarios aгe
  filled with ցreat graphics & amusing characters. Games ɑrе diverse
  іn eɑch game’s format. Highly recommend fߋr a
  noo pressure , enjoyable tіme.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا