راهنمای خرید

اسپرسو ساز

اسپرسو ساز

چگونه بهترین دستگاه اسپرسوساز را بخریم؟

اسپرسو ساز امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده است؛ آیا از صرف هزینه های زیاد در کافی شاپ ها برای خرید اسپرسو روزانه خود خسته شده اید؟ آیا می‌خواهید اولین قدم را برای ساختن شات های اسپرسو عالی در خانه خود بردارید؟ اگر چنین است، پس این مقاله برای شماست. در این مقاله، ما شما را از هر جهت برای خرید دستگاه اسپرسوساز، از انتخاب نوع مناسب و ویژگی هایی که باید در هنگام خرید در نظر بگیرید، راهنمایی می‌کنیم. و به این سوال چگونه بهترین دستگاه اسپرسوساز را بخریم؟ پاسخ می‌دهیم.

چگونه بهترین دستگاه اسپرسوساز را بخریم؟

وقتی نوبت به خرید دستگاه اسپرسو ساز می‌رسد، چند نکته وجود دارد که باید به خاطر داشته باشید تا بهترین خرید ممکن را داشته باشید. اول از همه، شما باید تصمیم بگیرید که چه نوع اسپرسو سازی می‌خواهید. ماشین های نیمه اتوماتیک، اتوماتیک و تمام اتوماتیک در بازار موجود است، بنابراین بهترین گزینه را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد.
هنگامی که در مورد نوع دستگاهی که می‌خواهید تصمیم گرفتید، زمان آن رسیده است که خرید خود را شروع کنید. قیمت‌های  مختلف را مقایسه کنید و بررسی‌های آنلاین را بخوانید تا متوجه شوید که کدام ماشین‌ها بهترین قیمت برای شما هستند. وقتی چند دستگاه اسپرسو ساز متناسب با بودجه شما و نیازهای شما را پیدا کردید، وقت آن رسیده است که آنها را امتحان کنید.
بهترین راه برای تست دستگاه اسپرسو ساز، تهیه یک فنجان قهوه با آن است. اگر از نتایج راضی هستید، ادامه دهید و خرید کنید. با این حال، اگر از کیفیت اسپرسوی تولید شده توسط دستگاه راضی نیستید، به خرید ادامه دهید تا زمانی که اسپرسویی متناسب با سلیقه خود پیدا کنید.

انواع دستگاه اسپرسو ساز

نوع دستگاه اسپرسو ساز شما تا حد زیادی به میزان جدیت شما در تهیه اسپرسو در خانه بستگی دارد. اگر تازه شروع کرده اید، یک ماشین نیمه اتوماتیک ممکن است راه حلی باشد. این ماشین ها بیشتر کارها را برای شما انجام می‌دهند، از جمله گرم کردن و پمپاژ آب.

اگر آماده هستید تا بازی اسپرسو خود را تقویت کنید، ممکن است یک دستگاه فوق خودکار برای شما مناسب باشد. این دستگاه ها همه کارها را از آسیاب کردن دانه ها گرفته تا دم کردن اسپرسو و کف کردن شیر انجام می‌دهند. آنها برای افرادی که می‌خواهند یک فنجان اسپرسوی عالی با حداقل تلاش دارند، ایده آل هستند.

در نهایت، اگر شما یک خبره واقعی اسپرسو هستید، می‌خواهید روی یک دستگاه دستی سرمایه گذاری کنید. اینها به شما این امکان را می‌دهند که کنترل کاملی بر هر جنبه ای از فرآیند دم کردن، از اندازه آسیاب گرفته تا دمای آب داشته باشید. استفاده از ماشین‌های دستی می‌تواند چالش‌برانگیزتر باشد، اما برای کسانی که می‌خواهند تولید اسپرسوی خود را کامل کنند، عالی هستند.

هنگام خرید دستگاه اسپرسو ساز چه فاکتورهایی را باید در نظر گرفت

چند فاکتور کلیدی وجود دارد که باید هنگام خرید دستگاه اسپرسو ساز در نظر بگیرید. این موارد عبارتند از:

  • Size: چقدر فضای پیشخوان دارید؟ آیا به دنبال دستگاه فشرده ای هستید که در یک آشپزخانه کوچک جا شود؟ یا اینکه فضای زیادی دارید و ماشینی بزرگتر و تجاری تر می‌خواهید؟
  • بودجه: چقدر حاضرید برای یک دستگاه اسپرسو ساز خرج کنید؟ طیف گسترده ای از قیمت ها، از ماشین آلات مقرون به صرفه گرفته تا مدل های پیشرفته و حرفه ای وجود دارد. – سهولت
  • استفاده: برخی از دستگاه های اسپرسو ساز بسیار پیچیده هستند، در حالی که برخی دیگر برای کار های ساده تر طراحی شده اند. قبل از خرید، نحوه استفاده از دستگاه را در نظر بگیرید.
  • ویژگی ها: به دنبال چه نوع ویژگی هایی در دستگاه اسپرسو ساز هستید؟ آیا دستگاهی با کف کردن اتوماتیک شیر می‌خواهید؟ آسیاب توکار؟ نمایشگر LCD؟ قبل از تصمیم گیری نهایی به این فکر کنید که کدام ویژگی برای شما مهم است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا